logo
Redakcija

Beta verzija Vista-e ne podržava SLI

14.06.2006. @ 14:00   #Novost

Informacija o kojoj se dosta govorilo u poslednje vreme a koja je konačno potvrđena nedavno na Computex sajmu, je da beta verzija operativnog sistema Windows Vista kompanije Microsoft ne podržava SLI. Problem se ne može rešiti ni renderovanjem dve kartice budući da Nvidia ima problema sa multi-monitor konfiguracijom. Naime, rezuolucije monitora zavise jedna od druge i moraju se poklapati. Za sada je poznato da beta verzija Vista-e ne radi sa Nvidia dual card konfiguracijama, dok u vezi rada sa ATI-jem još uvek nema dostupnih informacija.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan