logo
Redakcija

Bethesda bez planova za Wii U

11.09.2012. @ 13:30   #Novost

Kompanija Bethesda ima minimalno prisustvo kada je reč o Nintendovoj popularnoj Wii konzolu i to samo sa američkim izdanjem Star Trek: Conquest naslova. Stoga ne čudi što kreatori naslova kao što su Elder Scrolls i Fallout nisu oduševljeni idejom da predstavljaju naslove za Wii U konzolu. U ovom intervjuu, rukovodilac za marketing ove kompanije Pete Hines je rekao da će cilj kompanije kao i do sada biti da predstavlja igre na platformama koje podržava. Stoga možemo zaključiti da nema planova da se igre ove kompanije izdaju na Wii U. Slično se može očekivati i za Resident Evil 6 kompanije Capcom kao i i Dead Space 3 kompanije Electronic Arts.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan