logo
Redakcija

Bez Sony konferencije na Gamescom-u

10.05.2015. @ 10:00   #Novost

Sony je potvrdio da neće održati konferenciju za medije na Gamescom 2015. događaju i umesto toga najaviće nove naslove kasnije ove godine na Paris Games Week događaju. Predstavnik za štampu kompanije Sony je rekao da je ova odluka donesena zbog blizine Gamescom i E3 događaja, pri čemu je preovladao stav da bi novi naslovi bili mnogo bolje najavljeni na oktobarskom Paris Game Week odgađaju. Kompanija je objavila da će održati međunarodni media brifing na Paris Games Week događaju 27. oktobra. Kompanija smatra da je svrsishodnije da naslove najavi tada. Sony je imao konstantno prisustvo na Gamescom od 2009. godine.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan