U narednih nekoliko dana kompanija Blizzard treba da najavi svoj novi naslov. Iako ne postoji ni najmanja sumnja da će u pitanju biti jedan od dva naslova: StarCraft 2 ili (World of) StarCraft MMO, još uvek se ne zna koji će od ova dva naslova biti najvljen. Poznavaoci prilika veruju da Blizzard neće izdati još jedan MMO naslov jer bi to moglo da dovede do osipanja igrača koji igraju World of Warcraft. Sve u svemu kada je Blizzard u pitanju očekuju nas zanimljivi dani. Inače kompanija je promenila glavnu stranicu sajta pa je na njoj prikazana vremenska linija sa godinama izdavanja Blizzard-ovih naslova od 1994-te i Warcraft-a pa do 2004-te i World of Warraft.