logo
Redakcija

Blizzard rešava probleme sa krađom naloga

25.05.2012. @ 16:00   #Novost

Kada je predstavljen Diablo III veliki broj igrača nije bio u mogućnosti da se uloguje zbog toga što Blizzard-ovi serveri nisu mogli da obrade toliki broj zahteva, a bio je i nemali broj onih igrači koji su prijavili da nisu bili u mogućnosti da se uloguju zbog toga što su im nalozi ukradeni. Blizzard je u toku jučerašnjeg dana obradio sve ove izveštaje navodeći da su u obzir uzete sve činjenice za rešavanje pomenutog problema. Zvanični predstavnik kompanije navodi da je urađeno sve što je bilo moguće da bi se proverilo na koji način i pod kojim uslovima je došlo do krađe naloga.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan