logo
Redakcija

Bungie o budućim igrama

22.02.2011. @ 09:30   #Novost

Čuveni izdavač Halo franšize Bungie radi na novom naslovu koji će najverovatnije biti nešto drugačiji od onoga što je ova kompanija nudila u prošlosti. Bungie radi na masovnoj multiplayer online (MMO) pucačini iz prvog lica koja je trenutno poznata pod kodnim nazivom Destiny. Izvori upoznati sa razvojem situacije navode da je naslov izgrađen na novom grafičkom engine-u koji je Bungie razvio i da će biti u potpunosti online. Prema nekim informacijama ova igra će biti nešto kao World of Warcraft u svemiru. Ovo nije prva glasina koja tvrdi da Bungie radi na MMO naslovu, obzirom da se tako nešto pominjalo još na E3 događaju prošle godine.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan