logo
Redakcija

Cisco se okreće ekologiji

29.07.2010. @ 06:00   #Novost

Kupovina manje opreme i trošenje manje energije. To je predlog koji mrežni menadžeri ne mogu da ignorišu i ono što Cisco obećava sa svojim novim karakteristikama upravljanja energijom u okviru Catalyst 3750-X sviča. Kako je prilikom demonstracije prikazano Cisco je uradio dobar posao obzirom na količinu ušteđene energije do koje dolazi korišćenjem nove serije svičeva. Ovi svičevi takođe podržavaju PoE+, novu metodu za smanjenje potrošnje energije velikih trošadžija kada su u pitanju Web kamere, 802.11mn Wi-Fi pristupne tačke kao i drugi uređaji koji zahtevaju više enerrgije nego što stari PoE standard može da obezbedi.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan