logo
goxy

Cooler Master eXtreme Power RS-430-PCAP 713000960-GP

10.09.2006. @ 19:21   #Komentar #Napajanje #Cooler Master

kupio sam ga pre nekih mesec dana, tise je nego sto sam ocekivao, toplo preporucujem !

3 komentara

cooler
15.07.2007. @ 22:50 #635749d8

Imam ga vec dva meseca, daje vrlo stabilan napon, preporucujem ga svim ovreklokerima, sa starim napajanjem no name od 430W, AMD64 3000+ 1.8 Ghz Vencie nisam mogao da podignem vise od 2.2 Ghz, sa ovim cooler master postigao sam stabilan rad na 2.66 Ghz na istoj masini bez problema! +:tisina u radu

jedy
05.06.2008. @ 09:16 #122ba29a

Po vasim postovima vidim da ste zadovoljni sa bukom,ja bas nesto i ne mogu da se pohvalim sa tim jer sam pre ovoga imao CM 380w i dosta se cuo a imao je kulker od 8 ,ovaj ima 12 jedino sto mu je dobra varijanta sto hlasi unutra pa onaj ko ima dobro i prostrano kuciste nece imati problema.Sto se klokovanja tice moj moj D920 sa 3.64 sam uspeo da dignem na 3.81 e sada kako ce se ponasati stabilnost videcemo.

at
29.11.2008. @ 15:04 #7668e8ca

Ventilator od 12cm sa automatskom regulacijom brzine. Obicno radi na minimum obrtaje jer napojnoj je to dovoljno. Ali zato se i kuciste i CPU zagrevaju. Obavezno postaviti dodatne ventilatore na kucistu. +:necujan u radu -:ne hladi dovoljno kuciste

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan