logo
Milos

Cooler Master GeminII M4 RR-GMM4-16PK-R1

14.05.2012. @ 21:50   #Komentar #Hladnjak #Cooler Master

Jer uzeo neko ovaj hladnjak? Iskustva? kako hladi jel bucan? jer zauzima dosta prostora ? +:Pitanje??

12 komentara

kokan
13.08.2012. @ 23:33 #a0ee98a5

Sta znam za 30 evra trebalo bi da ima kontroler obrtaja ventilatora ali nema, odlicno hladi nije mnogo bucan i lagan je. Montaza je malo teza jer mora da se montira jedan deo iza maticne ploce ali ima uputsvo i 2 godine garancije da je malo jeftini ovaj cooler bi bio the best buy. Ne zauzima puno prostora samo je nizi od drugih ali super hladi. +:Odlican za manja kucista -:nema kontroler obrtaja ali nije bucan

Jovan
10.03.2013. @ 18:15 #4d49ec02

A kako bi isao uz fx6300. Planiram da ga kloknem do 4.5ghz pa ne znam sta da uzmem jer mi je kuciste 18cm sirine. Dal bi ovo bilo dovoljno za tako nesto? Trenutno sa box kulerom procesor ide na 65 stepeni u full loadu na optimalnoj frekvenciji 3.5ghz +:pitanje

Nedelja
25.08.2013. @ 10:33 #7f698030

Ovo ti nije idealno resenje za overklok na 4.5ghz idealno resenje bi ti bilo cooler master seidon 120m ako imas sa zadnje strane mesto za ventilator od 120mm onda moze da ti upase ovo vodeno hladjenje :) +:Za Jovana

Drej
03.09.2013. @ 13:08 #490420db

Imam procesor fx 8320 i kuciste LcPower Air Wing, a problem je sledeci, u kuciste moze da stane samo kuler do 150mm i onda sam u nezahvalnoj situaciji jer vecina kvalitetnih kulera je preko 150mm... Opcija mi je ili ovaj kuler ili CORSAIR H55, pa ni sam ne mogu da se odlucim pa molim za savet +:Jos jedno pitanje

Drej
07.09.2013. @ 21:03 #565ce286

Pokazao se kao ok resenje za fx 8320, znaci ne savrseno ali zadovoljavajuce, ne idu temperature na max opterecenju preko 58c +:SUper radi na fx 8320 -:za sada ne

Pera
21.09.2013. @ 14:27 #82ca005f

Ovaj ili CM GeminII SF524, s obzirom da je skuplji da li cu dobiti manje temperature?

pecikaner
22.09.2013. @ 18:51 #9fe9996a

Kokane kako nema kontroler obrtaja? Pa ima 4-pin prikljucak. Proveri ti malo svoje podesavanje u biosu... ;)

maja
05.12.2013. @ 14:50 #9f3e7f7d

koliko bi snizio temperaturu na starijem pentium D s775 95W? trenutno sa stock kulerom ide i preko 60C a kuler je jako bucan, bez overkloka

Vlada
06.06.2014. @ 14:30 #2acfed73

Da li ce mi blokirati dva ili jedan slot za ram maticna je asus m5a97 eve r.2, ram je kingston hiperx beast 1866mhz cl9 x2, da li ce sve biti ok, molim brz odgovor ? +:pitanje -:pitanje

Miljan Vasilev
08.12.2014. @ 01:55 #0eeb2153

Vadi se maticna ploca prilikom montaze, inace je laka montaza slediti uputstvo. Uzeo sam ovaj hladnjak zbog tisine, jer kuler na procesoru Fx 4130 je prilicno bucan, u igrama gura na 5000 obrtaja , ovaj je bukvalno besuman, vecinom broj obrtaja ide od 700-1050. +:Tih, dobar kuler -:Zauzima jedan do dva slota rama zavisi kako se kuler izrotira

Branko
30.03.2015. @ 11:50 #f436482a

Imam Corsair Vengeance, hocu li moci da postavim ovaj cooler preko njih ili ne? +:Pitanje -:Pitanje

Branko
30.03.2015. @ 11:51 #f2e470af

Imam Corsair Vengeance, hocu li moci da postavim ovaj cooler preko njih ili ne? +:Pitanje -:Pitanje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan