logo
Milorad

Cooler Master Nepton 240M RL-N24M-24PK-R1

08.04.2015. @ 03:39   #Komentar #Hladnjak #Cooler Master

Kupio danas ovaj Nepton 240M zadovoljan sam sa svim samo ubi ovaj zvuk pumpe. Jeli samo ja imam taj problem ili je to normalno u radu kurela? Inace moj cpu 4707k na stock podesavanjima pri stres testu aida64 ne prelazi 40 speteni. +:odlicno hladi 4770k -:iritantan zvuk pumpe melje kao stari HDD samo 5 puta bucnije

5 komentara

marko88
15.04.2015. @ 23:29 #e7d7b6c6

Zameni mesta pinovima,nece krcati,izgleda da si omasio gde treba da ubodes pumpu.

Milorad
18.04.2015. @ 10:01 #7ef6f963

Uradio sam overclock na 4.4 nisam htio vise da idem nema potrebe. Temperatura na stres testu aida 64, dva sata vremena, ne prelazi 60 stepeni. Krcanje pumpe je samo od sebe prestalo poslije par sati rada. Sada radi ekstra. +:odlican -:nema mane

marko88
20.04.2015. @ 12:41 #8b63f43f

Odlicno.Ja hocu da uzmem ovo vodeno.Cim je na tom intelu 60 stepeni max,na mom 8150 nece prelaziti 45 stepeni,bar se nadam :) 5 godina garancije imas ? +:Milorad -:Milorad

Milorad
24.04.2015. @ 21:09 #441638bf

nemam drug. na kutiji pise 5 godina garancije ali su mi u radnji rekli da njihov dobavljac daje samo dvije +:odlicno -:garancija

marko88
23.05.2015. @ 14:58 #ef44b519

Uzeo sam ovo hladjenje pre nekih 15-ak dana. Moj AMD FX-8150 radi na 4.2 (fabricki 3.6) ,maximalna temperatura u igrama je 40 stepeni,pritom je sve ostalo u kucistu hladnije od nothrbridge-a,southbrigde-a do hardova i grafike.Komp mi je tisi za 50% sad,svu buku je pravio stock kuler.Definitivno isplativa investicija,ko uzme nece pogresiti.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan