logo
Vladimir

Cooler Master NotePal ErgoStand R9-NBS-4UAK

15.08.2010. @ 18:46   #Komentar #Hladnjak #Cooler Master

Jel ima neko ovako nesto??? Jel moze normalno da se kuca na tastaturi kad je ovo cudo ispod???

12 komentara

Darko
23.08.2010. @ 18:15 #05b7d072

Odličan, jako je tih.

Darko
23.08.2010. @ 18:17 #a2556560

Meni je lakše da kucam sa CoolerMaster nego bez njega

Ognjen
26.08.2011. @ 17:55 #5a6dcdfb

Danas sam ga kupio, i laptop pretvorio u desktop! :) Sad mogu da se ispravim i radim za laptopom, kuler je tih, moze da se ukljuci/iskljuci na dugme, ima kruzni podesavac broja obrtaja. Ima 2 podesive pregrade koje drze laptop da ne sklizne. One su od plastike, ali jaka je to plastika, nema problema. 2 god garancije daju. +:Kvalitet, nagib do 45 stepeni, 140 mm tih (podesiv br. obrtaja) kuler, ostane hladan posle nekoliko sati sa laptopom na njemu -:nema mane

Dragan
15.10.2011. @ 13:53 #e2685edd

Da li je ovaj model moze da podrzi latop 17.3? unapred hvala

Azarus
16.10.2011. @ 18:41 #b6929b69

Da podrzava,ja drzim M18x na njemu bez problema,jako je tezak lap i postolje ga sa lakocom drzi i veoma stabilno. Ovo je jedno od najboljih postolja pored E1 i X2 +:za Dragana

Duka
08.11.2011. @ 12:05 #577336ae

Gledam da kupim ovo postolje pa me zanima da li ima i hub (4 USB porta), posto mislim da ima a vidim da niko to ne pominje :)?

cm
11.11.2011. @ 20:17 #bfb81c93

Sve u svemu kao laptop stand cista 10-ka dok je hladjenje mozda malo losije od onoga sto sam ocekivao. +:kvalitet izrade, dizajn -:mozda nesto slabije hladjenje

sss
31.12.2011. @ 02:46 #bec4033b

jel moze da stane 17"?

nikola
12.02.2012. @ 01:06 #53f54625

Ovako... Kupio sam dell inspiron n5110 i7,bla bla za ostale performanse ste culi... Kupljeno zbog raznih forumaskih komentara da se strasno mnogo greje cak i u idle rezimu... sto je tacno,levi palmtop ume da se usija. Ako zelite da ohladite lapinger, topla tj hladna preporuka,zna se da je cooler master bio car sto se tice toga :) Dok ovo pisem pustio sam bzvz 10 minuta da radi bez kulera laptop i sa 36C podigao je na 40C gpu temperaturu,tako da... pametnom dovoljno :) Onda komentar sto se tice funkcionalnosti... Izuzetno fin ako zelite kuckati non stop izato sto je postolje izuzetno stabilno i mozete lap cak i u krilu drzati...tesko da cete naci neki cooler za lap koji ce imati cak 4 usb huba,podesavanje obrtaja hladnjaka,kao i prekidac da ugasite hladjenje ako jednostavno zelite da vam sluzi kao postolje. Kupljen u A-mazeu, hvala itsvetu sto azurira gde se stvarno komponente nalaze jer sam se polomio trazeci ga... Sa srecom buducim i potencijalnim kupcima,necete pogresiti.. I mislim da je dizajniran za laptopove do 15'6 incha +:usb hub 4 porta,ergonomicnost,finog izgleda -:Gabaritnije i ne moze stati u onu ''poslovnu'' torbu,ali sluzi svrsi kad je kuci :)

marko s
21.06.2012. @ 15:23 #f0375fdd

Kupio pomenuti za 17" laptop. Ok je, ali imam utisak da je precenjen ... NO NAME istih karakterisika je duplo jeftiniji. -:preskup

Mina
23.10.2012. @ 13:26 #ea8f0ddf

Da li neko od vas koji vec imate ovaj cooler moze da mi kaze da li je tezak i koliko otp? Hvala

Sasa
22.08.2013. @ 11:31 #e551adb3

odlican, kvalitet izrade na nivou, moze 17" ali je predvidjen za 15", gumene nozice na njemu i laptopu se ne gadjaju ako je 17" ali zato gume za fiksiranje dobro ucvrscuju laptop, na max brzini posaje bucan i sva cetiri usb porta se ne mogu iskoristiti ako se napaja preko usb-a vec samo 2 ali zato ima i napajanje preko adaptera. +:kvalitet izrade, odlicno hladjenje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan