logo
miki2102

Cooler Master NotePal X-Slim R9-NBC-XSLI-GP

27.02.2012. @ 00:40   #Komentar #Hladnjak #Cooler Master

Jel ima neko ovo postolje? Kako se pokazalo u praksi za 17,3"?

2 komentara

Miki
15.06.2012. @ 04:17 #5d96fe88

Jel kupio neko ovo postolje? Ako može da prenese utiske ne bi bilo loše :)

Milos
04.08.2012. @ 19:19 #860a9b30

S obzirom da mi je ovo prvo postolje za laptop zadovoljan sam. Obara temp za 4-5 stepeni najvise. Moglo bi to verovatno i bolje, al sta je tu je. +:tih, niskoprofilni -:za sada nista

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan