logo
d0minat0r

Cooler Master R4-S2S-12AK-GP Silent Fan 120 Sl1

10.06.2007. @ 15:54   #Komentar #Hladnjak #Cooler Master

na 1200rmp se cuje hujanje vazduha ali na 1000rmp se necuje +:odnos buke / protok je odlican -:mozda cena

4 komentara

Pera
23.12.2010. @ 23:59 #bcdb03cc

Precenjen ventilator... Skup za te pare i za te performanse!!! Los kavalitet izrade, lopatice su vrlo lose obradjene BRUSILICOM !!! Vrti se na 1095 rpm sto spada u +-10% ali to zanci da mu protok nije 44.03cfm nego manji i ima mali radni vek a kosta 1000 din !?!?!?! Mislim da Xigmatek daje bolje SVE ! za manje para - ovde kupujete brend i ventilator srednje klase.. 1 sam CM sa plavim diodama sam vartio za to sto je poceo da struze posle 2 meseca jer mu je usla prasina u lezaj.... !?!?!?! -:Precenjena firma sa srednjim performansama za puno para-REKLAMA JE CUDO !!!!

MDK
25.04.2013. @ 20:51 #8cc421cc

Ktastrofalno losi cooleri. Zuje kao da melju nesto. Kupljeni za hadjenje NAS uredjaja. Dobijate strafove i molex-3pin konektor. Ali buka koja dopire od njih je uzas blagi. Nikad gori cooler nisam kupio u zivotu. Bogu hvala NAS je u drugoj sobi. Jedino sto ih stisava je stavljanje nekog filtera za vazduh pa da im on smanjue protok inace - katastrofa. Za minimum para vise dobijate mnooooogo vise. Ovo je zlo, sramota da nose CM oznaku. Jos pa silet u nazivu. SMESNO>>>

Lazar
06.06.2014. @ 22:57 #074b69e5

Ovo je odlican ventilator, 5 godina mi radi punom parom i tek sada mi staje pomalo pa moram da ga pokrenem rukom tako da cu da ga zamenim, ali tada sam ga platio 500 dinara i 5 godina je brijao, extra ulozene pare, sa ovim proizvodom necete pogresiti sigurno.

Ja
09.07.2014. @ 17:44 #7c772c72

Nekoliko godina vec imam 2 komada, hlade Q6600 procesor na ogromnom hladnjaku. Drzim ih na 5V i dosta su tihi. Hard disk koji je na amortizerima je podosta glasniji od njih. +:Savrseno ispunjava moje zahteve za tisinom

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan