logo
PORSCHE

Cooler Master Silent Pro Gold 1200W RSC00-80GAD3-EU

12.12.2010. @ 00:58   #Komentar #Napajanje #Cooler Master

Napajanje je perfektno odlično veoma tiho sigurno sa pravom nosi GOLD oznaku. Kome treba nije skupo.

9 komentara

MILJAN
02.10.2011. @ 00:09 #a1877b5c

90% efikasnosti....lepo-..

milos
11.10.2011. @ 23:39 #4434d845

koliko ampera imaju 12V vodovi?

Fazzy
10.02.2012. @ 13:44 #533fe124

Ovo napajanje, Seasonic X-1250 80+ Gold, ili SilverStone Strider Gold ST1200-G 1200W? I zasto?

mileee
14.02.2012. @ 00:37 #fa1a5054

za Fazzy ja imam ovo napajanje oko 14 meseci i nemam zamerku odlicno radi tako da ti mogu preneti moja iskustva za ostala ne znam.

jsjshs
14.02.2012. @ 01:41 #cf252aa4

imam skoro god dana , extra napanje , klokno sam 2500k na 5ghz , skroz stabilan

Petar
11.01.2014. @ 22:51 #95658f82

Da li je ovo modularno napajanje.?

hudhfh
13.01.2014. @ 15:21 #e64dc3b4

Da li je bolje da uzmem ovo ili CORSAIR AX1200I ista je snaga ali ovo od corsaira je potpuno modularno.

Zorro
30.01.2015. @ 13:48 #e5cc6734

Napajanje sam kupio u Gigatronu 4.4.2012. po paprenoj ceni, 60-tak E vise od realne cene. 3.1.2015 je pocelo nepodnosljivo da zuji i greje da ploca Croshair V-Z formula pogurala sve fanove u kucistu ThermalTake Xaser VI Big Tower na maksimum. I pored sve promaje napajanje je bilo vrelo. Odneo sam ga u Gigatronovu prodavnicu 5.1.2015. 8.1.2015 sam dobio poruku da je napajanje primljeno u servis. 10.1.2015 sa mdobio poruku da je izvrsen pregled uredjaja, i da su u toku dodatna ispitivanja. Od tada do dans 30.01.2015 nikakav odgovor nisam dobio. Bio sam u prodavnici, oni nista neznaju, slao pitanja s posla servisu, ali niko nista ne odgovara. Boli njih sto meni poslovno treba racunar, sto placam ADSL koji ne mogu da koristim i sl.Ranije sam koristio ThermalTake i OCZ napajanja, TT je otkazalo posle 8g neprekidne eksploatacije i to ne kod mene vec kod brata kome sam ga dao. OCZ je otkazalo posle 6g neprekidne eksploatacije a garancija mu je bila 3g. Popravljeno je za 2 dana i sad opet sljaka na nekom starom racunaru. Cooler Master sam kupio zato sto tada kod nas nije bilonikakvih napajanja u toj klasi. Dakle Cooler Master nikad vise, visoka cena, los kvalitet. -:Nije izdrzalo ni 3 god

Zorro
06.02.2015. @ 08:36 #ae32bff5

Epilog cle price je sledeci: Posto se niko nije javljao pozvao sam servis 3.2.2015, rekli su da sacekam sutra. Pozvali su me i rekli da se stvar resena, napajanje ne moze da se popravi tako da odem u radnju gde sam kupio i uzmem novo napajanje ili da mi vrate novac, iznos sa fiskalnog racuna. Pitao sam da li treba da pozovem prodavnicu. Rekli su da nema potrebe. Otisao sam u prodavnucu Cacak 4.2.2015. gde sam predao napajanje na reklamaciju, i oni mi kazu da su pre 2 dana poslali dobijeni odgovor od servisa radnji u KG gde sam kupio napajanje. Zamislite, a nisu nasli za shodno da me obaveste, a ni ovi iz KG, nije im padalo na pamet da mi se jave. Pozvao sam ih i rekli su mi da isto napajanje nemaju, zato ce da mi vrate novac a ja za te pare da uzmem neko drugo napajanje nize snage i klase, ili da doplatim za napajanje iste snage, ili da uzmem neku drugu robu. Zamislite. Sramota nevidjena. Znaju da naplate i po 30 do 70% vise nego drugi, a kad treba da se reklamira onda se prave ludi. I posle treba da kupim nesto kod takvih nikad vise. Pre7-8 god, sam u Usponu reklamirao DFI LanParty DK 790FX M2RS kojoj je otisao jedan LAN prikljucak. Posto nisu imali istu plocu, a nisu je mogli nabaviti dali su mi u zamenu MSI 790FX GD-70. Eto to su moja iskustva, mozda ce nekome pomoci. -: Nije izdrzalo ni 3 god, epilog

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan