Uglavnom ga koristim za igrice (što je i logično), na 600 dps-a je izvanredan osećaj preciznosti prilikom aiming-a. Odlično radi i sa najobičnijom platnenom podlogom. Prezadovoljan sam. Preporučujem. . . +:Dobra veličina (gabariti) odličan osećaj u ruci, mnoštvo podešavanja
jel se dobija neka podloga uz njega jer na youtube sam video kompletan test i covek pokaze podlogu koja dolazi uz njega....
da li je nekome promenio boju plastike od znojenja !
Dvoumim se izmedju Razer Nage i ovog misa, pa sta bi mi preporucili?
Zavisi za sta ti treba... Razer naga je dobra za mmo,a ako ne igras mmo,nemoj je uzimati... Uzmi nesto skromnije...
Koristim misa vec pola godine. 5600 DPI nisam mogao da iskoristim za igre tipa dota. Ponekad koci mozda zbog pogloge od 300 din mada mi je na plasticnoj podlozi radio jos gore. Kao sto sam napomenuo ima garanciju 2 godine sto je sjajno. Sve u svemu solidan mis za te pare. Ko ima da izdvoji vise logitec je ipak bolji po meni. +:dpi, garancija 2 god, klizaci -:ponekad koci mozda zbog pogloge
evo ovako svim buducim kupcima preporucujem ovog misa jer je kidalica u svakom smislu te reci ja sam ga uzeo za cs nisam sde pokajo pre toga sam imao adera abyssysa kinzu v 2 pro ovaj je nadmasio sva moja ocekivanja komfor u ruci preciznos lakoca sve full sto se podloge tice ja koristim acme radi sve extra pozz