logo
Redakcija

Corsair AF120 CO-9050015-WLED

19.08.2015. @ 03:08   #Corsair #Komentar #Hladnjak

Ja sam poslao da pitam da li oni prodaju 2 ventilatora za 36e ili jedan. Posto mogu da nabavim za 28e Twin Pack, pa mi se muti u glavi da li je moguce da kod nas traze skoro 40e za jedan plastican ventilator koji kosta 13-14e a moze da se nadje i za manje.

2 komentara

Redakcija
19.08.2015. @ 11:42 #fc84e181

Pogresio sam nije 28e Twin Pack, 24e je Twin Pack porucio sam malopre i stizu ili sutra prekosutra ili sledece nedelje. Koja brzina, trgovina u Srbiji ce skroz propasti. Svi kupuju iz Inostranstva. Problem je sto i mucenici koji uporno pokusavaju da objasne da je to gora opcija zbog garancije nisu svesni da ti ljudi koji donose stvari i odnose na reklamaciju i svake nedelje uzimaju gomilu robe na istom mestu. Tako da prodavcima je najgora opcija da takvima nece da ispostuju garanciju. Cak ce i progledati kroz prste nekada. Samo ne mogu da uzimam maticnu plocu, mislim mogu ali maticnu plocu, monitor recimo to uzimam u Beogradu da ja odem po to i donesem. Ali druge stvari otporne kao napajanja, procesori, memorije, SSD, pa na celom dobrom racunaru koji kosta 2000e usteda bi bila oko 400-450e ukoliko ti donesu ljudi delove iz inostranstva.

Redakcija
27.08.2015. @ 16:05 #4fe5885f

Sta je ozbiljnost u prodaji. Narucim ja ova 2 CORSAIR Fana za 24e i trebali da stignu danas. I danas me covek zove da su mu slucajno zapakovali 1 umesto Twin Pack i naplatili Twin Pack. A on ih je lepo zvao i objasnio to i zove mene da mi kaze da mogu da uzmem jedan pa jos jedan ili da sledece srede dobijem Twin Pack sto mi je jeftinije. Tako sam i uradio. Osecam da resavanje reklamacije u Madjarskoj ide brze nego kod nas. Zamislite ljudi koji svake nedelje dovoze kombi hardwara da neko pravi problem za neku reklamaciju. Pa to bi prodavnica nazvrljala nesto na kraju krajeva zamenila kada tako ljudi koji kupuju dosta zamole. Verujem da bi manje cekao sa njim i da bi bilo reseno drugu ili maks trecu nedelju sve nego da mi zatreba Kim Tec i GIGATRON. Meni nije nikakav problem da sacekam, nisam ih platio, placa se pouzecem. Kada 20-30 ljudi nagrne na parking u kombi pun robe kakva nije videla Srbiju. E tu situaciju nasi distributeri treba da objasne ASUSu, CMu, Kingstonu i da im kazu da im daju povoljnije cene jer ako misle da ce neko iz Madjarske narucivati Kingston memorije i CM kulere varaju se, narucice neke CORSAIR, Dominator Platinum, nece Seasonic nego EVGA napajanja, EVGA grafike jer mozda strani brandovi misle njima je svejedno gde mi kupimo u Madjarskoj ili Srbiji. Ali nije tako jer tamo ima veci izbor pa sanse da budu izabrani su jako male, tamo ide neko kome je muka od loseg izbora i visokih cena. Ajde ASUS ok, moras da uzmes ASUS plocu, ovde ili tamo, ali CM, Kingston, Seasonic, i jos par njih ne prolaze dobro.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan