logo
Redakcija

Crytek planira prelazak na besplatno igranje

13.02.2013. @ 09:00   #Novost

Izvršni direktor Crytek-a, Cevat Yerli naglasio je da očekuje da će ova kompanija u potpunosti preći na poslovni model koji podrazumeva besplatno igranje, te da se razvoj ovog plana očekuje u narednih pet godina. Warface je prva pucačina ove kompanije koja će biti besplatna za igru, a Crytek očekuje da će igra biti dostupna do kraja ove godine. Yerli navodi da je njihov krajnji cilj da obezbede kombinaciju kvalitetnih AAA igara sa pomenutim poslovnim modelom, te da je u planu da i druge igre, razvijene od strane drugih studija, budu dostupne na ovakav način.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan