logo
Redakcija

Da li Apple investira u razvoj igara?

01.06.2006. @ 09:00   #Novost

Jedna od šala Mac korisnika koja uključuje igranje je bila: „Ja ne igram igre – ja posedujem Mac“. Da li Apple ima nameru da ovo promeni? Izveštaji govore da kompanija namerava da angažuje inženjere sa iskustvom u radu na video igrama. Opet prema nekim neimenovanim izvorima, u toku je tajni projekat Apple-ovog iTunes odeljenja koji zahteva veliki broj iskusnih inženjera za igre. Činjenica da se ovaj razvoj odigrava pod pokroviteljstvom odeljenja koje je odgovorno za iTunes je dosta interesantna. Da li Apple smišlja liniju igara za iPod koje će prodavati kroz iTunes muzičke prodavnice. Dok ne bude zvaničnih informacija ovo će ipak biti samo glasine.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan