logo
Redakcija

Deautentifikacija za Google Music

20.05.2012. @ 06:00   #Novost

Google Music korisnici su se suočili sa novom politikom ovog servisa koja diktira da korisnici mogu da deautorizuju samo četiri uređaja godišnje, umesto deset ukupnih aktivacija. Uprkos tome što će ova promena politike biti u najvećoj meri neprimećena od strane većine korisnika, ona je trenutno stvorila nezadovoljstvo kod oni korisnika koji redovno koriste ovaj servis da bi muzičkim sadržajima napunili skladištene prostore svojih telefona i tableta. Ova promena je svakako načinjena od strane kompanije Google sa dobrim namerama jer je odgovor na neke ranije upućene kritike, ali kao što to obično biva ne mogu svi sa svime da budu zadovoljni.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan