logo
Redakcija

Diablo III i dalje ove godine

08.08.2011. @ 10:30   #Novost #Softver

Uprkos tome što su rukovodioci Activision-a najavili da je moguće da se neće pojaviti nijedno novo izdanje kompanije Blizzard do kraja ove godine, kreatori Diablo III igre i dalje se nadaju da bi ova igra mogla da se pojavi pre kraja godne. Govoreći na konferenciji posle iznošenja rezultata poslovanja kompanije Mike Morhaime iz kompanije Blizzard je rekao da ova kompanija naporno radi na tome da ova igra ipak stigne na police prodavnica pre kraja godine. Međutim, on je rekao da je i dalje suviše rano da se otkrije vremenski okviru kojem bi se igra mogla pojaviti. Još ima mnogo stvari koje treba složiti u okviru ove igre, ali se Blizzard nada uspehu.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan