logo
Redakcija

DLC i Premium servisi iskorišćavaju korisnike

12.06.2012. @ 07:30   #Novost #Softver

Cevat Yerli izvršni direktor kompanije Crytek navodi da ova kompanije se kreće ka razvoju besplatnih igara za online igranje i tvrdi da je trenutni prodajni model suviše iskorišćava korisnike. Govoreći na Videogamer konferenciji u okviru E3, Yerli je objasnio da će se Crytek ekskluzivno preorientisati da bude studio koji nudi besplatne igre kada isteknu postojeći ugovori. Ukoliko pogledate vrstu igara koja se izdaje i kakvi paketi se nude igračima sa sadržajima za preuzimanje i premium servisima, to je doslovno iskorišćava kupac. On je istakao da Crytek, kao kompanija koja razvija igre za konzole, da je budućnost u online i besplatnom igranju.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan