logo
Marko97

Dobra...je...ja je vec koristim 59meseca 28dana.... +:Odlicna

28.11.2009. @ 22:32   #Komentar #Tastature

Dobra...je...ja je vec koristim 59meseca 28dana.... +:Odlicna

1 komentar

Igor
16.05.2011. @ 21:16 #7876f9d9

Brate imam je 8 godina i nije mi nikad se pokvarila a kad se iznerviram izlupam je i nista xD +:Extra jeee

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan