Kompanija Rockstar je konačno potvrdila datum od kada će biti dostupni dodatni sadržaji za preuzimanje namenjeni igri Grand Auto Theft IV. U pitanju je 17. februar sledeće godine. Prva od dve epizode naziva „The Lost and Damned“ će bti Xbox 360 ekskluziva i uključivaće mnoge nove glavne karaktere. Rockstar navodi da će ova epizoda uključivati nove misije koje nude nove načine za ispitivanje Liberty City-ja. Sve u svemu odlične vesti za vlasnike Xbox 360 ali postavlja se pitanje da li će ipak vlasnici nekih drugih platformi imati mogućnost da uživaju u novim sadržajima koje je kompanija Rockstar pripremila.