logo
Redakcija

EA najavljuje novu igru

07.03.2009. @ 17:00   #Novost #Softver

Kompanija EA, odnosno njen EA Montreal razvojni studio navode da će 12. marta predstaviti novu, još potpuno nenajavljenu igru. Igra će biti najavljena pomenutog datuma, a nekoliko dana kasnije 16. marta će pred igračima biti prikazana demostracija igre. EA Montreal studio pored neimenovane igre koja će biti prikazana 12. marta trenutno radi na Need for Speeed Nitro naslovu za Nintendo Wii i DS konzole. Prethodna izdanja ovog studija uključuju Skate It za Wii i DS kao i debitantski naslov ovog studija koji je nosio naziv Army of Two i bio dostupan za Xbox 360 i PlayStation 3.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan