logo
Redakcija

EA ne razvija igre za Wii U

21.05.2013. @ 09:00   #Novost #Konzola

Electronic Arts je distancirala sebe od Wii U konzole koje beleži neočekivano slabu prodaju saopštio je izdavač Battlefield i FIFA igara. Trenutno kompanija nema igara u razvoju za Wii U, rekao je predstavnik za štampu kompanije Jeff Brown napominjući da bi situacija mogla da se promeni u budućnosti. Tokom brifinga za medije na 2011 E3 događaju izvršni direktor kompanije Nintendo Satoru Iwata je ugostio na pozornici tada izvršnog direktora EA John Riccitiello-a gde su govorilio konzoli. Tada je rukovodilac EA rekao da će nova Nintendo kontrola odneti brilijantnu grafiku visoke definicije i nove scenarije. Kakav je problem posle usledio nije poznato.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan