Ponovo je onaj period u godini kada se biraju najgore kompanije u Americi. Reč je o Worst Company in America „nagradi“ koju dodaje Cunsumerist. Kompanija Comcast je dugo godina bila jedna od glavnih favorita za ovu, ne baš laskavu titulu, ali u poslednje vreme se i stvari menjaju u ovom segmentu. Prošle godine, Electronic Arts je osvojila titulu najgore, a ni ove godine se situacija nije promenila. Kompanija Electronic Arts je proglašena za najgoru kompaniju u Americi sa 78% glasova.