logo
Mladen

Electronic Arts Medal of Honor: European Assault PS2

20.04.2011. @ 21:23   #Komentar #Softver #Electronic Arts

Pojma nemam,s obzirom da sam nedavno kupio SONY 2 koji je cipovan,a kupio sam narezan Medal of Honor-European Assault,toliko koci prilikom ucitavanja da je to katastrofa.Naime,slika i zvuk nisu uskladjeni.Ne znam do cega je to,imam slim (tanki) PS2.Nece da zapocne igru,ucita samo uvodni deo,i to na jedvite jade. +:Mitrovic

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan