logo
Redakcija

Žene preferiraju Apple, muškarci Samsung

27.02.2014. @ 08:30   #Novost

Istraživačka kompanija KS Mobile je izvela istraživanje na temu omiljenih brendova proizvođača mobinih uređaja po raznim aspektima, a jedan od rezultata ovog istraživanja je izazvao dosta iznenađenja. Naime, kako je navedeno istraživanju, čak 45% žena preferira Apple kao kompaniju čiji uređaj bi želelo da koristi. Apple je najbolje plasirani brend po željama u svakom od regiona SAD. Kada je pak reč o muškarcima oni preferiraju Samsung. Gospoda preferiraju Galaxy liniju u odnosu na iPhone iako recimo broj podržavaoca Samsung Galaxy uređaja nije tako visok kao što je to slučaj sa ženama i privrženosti iPhone liniji.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan