logo
milan

Energy Sistem DJ700 Porta Edition

12.01.2014. @ 11:24   #Komentar #Slušalice #Energy Sistem

kakve su ove sluske? dal su kalibra boljih slusalica ili su nasminkani krs?? +:neznam -:neznam

1 komentar

Luka
18.05.2015. @ 10:57 #8a09d241

Imao sam slusalice,kupio u gigatronu za 3500,ne znam da li su neka replika ili tako nesto.Slusalice su fantasticne,izolacija je odlicna,zvuk odlican.Pokvarile su mi se (leva slusalica je prestala da radi,ali je to verovatno do njih posto mi se i sledeci model koji sam uzeo u gigatronu pokvario) +:Odlicne slusalice

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan