logo
nemanja

Enermax NAXN (Tomahawk II) ENP500AGT

05.11.2013. @ 23:01   #Komentar #Napajanje #Enermax

kupio sam ovo napajanje i mogu reci da je po meni veoma tiho,kod mene gura klokovani fx 4350 i ati 6850 bez problema,ladno je kao led........

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan