Veoma zadovoljan korisnik PSU-a sa fotke,isti model kod mene u caseu...prezadovoljan sam komponentama jedini problem zbog 2 fena moram cesto da je rasklapam i cistim od prasine...izuzetno tiho hladjenje uz to se ne pregreva poput rostilj peci...sve OK!!! +:Kvalitetne komponente,masivne i otporne na habanja,kvalitetno filtriranje napona -:osetljivost na prasinu,nije modularns kalibracija kablova
Odlicna napojna. Uzeta prvenstveno zbog stalnog rada racunara. Evo 2 godine radi skoro bez gasenja (citaj, pokoji nestanak struje i to je sve). Odlicno podnosti MB+3800athlon , 9600pro, 4 hdd, 3dvdrw, tv, skystar.. ODLICNA. Znate kako kazu, koliko para toliko i muzike. +:Sta reci :D, odlicna -:nista posebno, nije modularnost.. pa niko nije ni rekao da jeste