27.10.2012. @ 17:37 #Komentar #Grafička karta #EVGA
Imam je 2 godine i dan danas gura sve igre na max...Izuzetno dobra karica,pogotovo EVGA koja je po meni visa klasa od ostalih sto se tice hladjenja i izgleda.Jedina mana sto je directX10 a sad ove novije su 11 pa imaju malo bolji prikaz boja/// +:znaci babaroga -:mane nema