logo
Ja

EVGA GeForce GT 220 512MB GDDR2 512-P3-1220-LR

20.11.2011. @ 17:47   #Komentar #Grafička karta #EVGA

Kakva je ova kartica?

7 komentara

Ja
23.11.2011. @ 19:08 #15a181ef

Vrh! Lomim B&C3 Na Max Full HD!!!

Ja
23.11.2011. @ 19:36 #7042a785

Crysis 2 , 1024x768 ,very high, fps 25-30. Call of Juarez 2, 1280*1024, all max, fps 30+ itd. Za ovu cenu nema sta da se kaze.

bata ja
07.12.2011. @ 23:27 #c2bac390

graficka je jako kvalitetna,telo kulera je od bakra,ventilator se i necuje jer na leru radi sa 25% obrtaja i drzi temp. u slabo provetrenom kucistu na 33 stepeni probano crysis warhead na 1440x900 meinstream podesavanja i radi na oko 25fps u proseku,totalno igrivo,residend evil 5 sve na max u gore pomenutoj rezoluciji na oko 30-40fps,far cry 2 sve na midium u istoj rezoluciji 30-40fps sve u svemu,vise muzike nego para :) +:za ove pare 10+++ -:opet za ove pare nema -----

vasa
07.01.2012. @ 19:20 #ff163bbb

kartica je dobra za ove pare moze da pogura sve igrice u nekoj pristojnoj rezoluciji

aca
14.01.2012. @ 13:07 #d193cd8d

oce mi neko reci kakose ponasa sa operativnim s..win7. dal je dovoljan kinez frontieer500w. kakva je sa novim igricama

Bane
25.01.2012. @ 22:12 #11ca6c66

Moze li ovo da izdrzi sa GigaByte - M68M-S2P AMD Sempron 2.7 GHz i 4GB rama na 40 FPS u rezokuciji 1920 x 1080 (Wide) sa High detaljima World Of Warcraft?

Darko
26.01.2012. @ 11:24 #362c96d7

Uzmi bar GT 230..

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan