logo
Nebitno

EVGA GeForce GTX 760 4GB GDDR5 04G-P4-2766-KR

29.12.2013. @ 17:53   #Komentar #Grafička karta #EVGA

Ima li neko iskustva sa ovom grafickom karticom? Planiram da je uzmem ali nisam bas siguran kako se pokazala. +:pitanje

1 komentar

salevu
10.03.2014. @ 09:39 #1462bfe8

Imam ja dve, koristim u hackintosh konfiguraciji (Mac OSX 10.8.5) i prezadovoljan sam. Radi u native modu sto znaci da nije bilo potrebno nikakvo hackovanje drajvera ili podrske za OS (zato sam je i uzeo jer je preporucena) Za win neznam, kao ni za igrice pod win jer to ne koristim. +:odlicna, stabilna, pouzdana i brza

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan