logo
nikola

Exceleram 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 E30110A

18.11.2010. @ 01:45   #Komentar #RAM memorija #Exceleram

da li bi bilo problema ako bih stavio ovu memoriju na asus m4a88td v evo usb3 plocu? I sta mislite o ovoj memoriji?

14 komentara

milan
20.11.2010. @ 03:25 #c1b6493a

malo para za latency 7 iskreno.Jel imao neko iskustva i kako je ploce podrzavaju

alexa
25.11.2010. @ 20:12 #e7a5d1c9

Nikako nisam mogao da namestim da mi radi u dual channelu, nije do ploce sigurno, zato sto je prosli GEiL radio normalno, latency ne moze da bude 7, ako joj ne smanjite brzinu, jednostavno nema ovoliko jeftinih, a da su sa CAS7, tako da ne racunajte na to... Jedina dobra stvar kod ovog polu fabrikanta jeste izgled, ali ako cete izgledom igrati igre, samo napred. Exceleram je nova firma koja jos mnogo toga treba da nauci od vec postojecih igraca na sceni. -:performanse

Joca
05.12.2010. @ 18:14 #37f97497

Memorija je zajsta odlicna, latencija jeste 7 i stvarno je brza, memorija se pojavila jos pre 5 godina samo sto je tek pocela da se prodaje kod nas, ali stvarno je dobra za tako male pare +:very good

:P
10.12.2010. @ 14:25 #7adfb421

evo posle visecasovnog zezanja,ubo sam najbolje moguce latencije.7-9-8-20-32 1T Znaci umesto fabrickih 7 10 10 24 34 radi na 7 9 8 20 32 1T,na 1600mhz,amd platforma :) uz Napon 1.71V (vi sto imate intel,ni slucajno ovu voltazu). Inace memorija je hladna,bez bsodova,def svaka preporuka +:lep izgled,sjajne perfomance,cena

Nikolaj
26.12.2010. @ 15:25 #acae4de8

Jel mogu onu memoriju sa plavim hladnjacima exceleram VX sa latencijom 6-8-6-24 na amd platformu, x6 1090T, ploca je amd 880g m4...-V EVO usb3/sata3, jel nece da pravi probleme, hocu je je kupim i sam podesim, i jel moze da se zezne nesto na kompu ako je ne podesim kako treba (nedao bog da mi crkne nesto)... Hvala puno.. pozzzz +:pitanje -:pitanje

Igor
08.01.2011. @ 23:04 #0e8433c8

Memorija je stvarno ekstra, nije ni skupa treba je uzeti. Moja preporuka nece te se pokajati, ja planiram jos 4gb da uzmem.

Gordana
24.01.2011. @ 23:49 #01b77776

Nikolaj,nece nista da ti crkne. Danasnje ploce imaju zastitu od toga tako sto, ako nesto krene po zlu,resetuju komp i ucitaju defolt bios podesavanja. Nadam se da sam pomogao.

Gordana
24.01.2011. @ 23:52 #a4596158

A imas i MemOk dugme na toj ploci,ubacis memoriju ,pritisnes dugme i ploca sve sama odradi(msm na podesavanja memorije). :)

Milos
27.01.2011. @ 18:13 #fb9b840d

Da li ova memorija moze na GIGABYTE MA770T-UD3 na 1600 mhz a, posto je nema na listi podrzanih, da li ima neko iskustva sa tim..???

Nikolaj
02.02.2011. @ 07:16 #02cdf023

Hvala Gordana, snaso sam se nekako... Ok je ploca nije bilo potrebno mnogo podesavajna za bilo sta...;) +:@Gordana

Veljko
19.02.2011. @ 00:44 #5ea4b12a

Ja imam tu plocu za koju pitas i ovu memoriju i sve sljaka kako treba, bez problema. +:@za Milosa

Nikola
26.02.2011. @ 09:56 #6354cd91

Kako bi se slagala ova memorija sa asus m4a88tv-v evo/usb 3? Da li bi mozda mogla malo da se OC? I sta je bolje da uzmem ovu ili black shark za koju kazu da se super oc?

pumbaka
04.03.2011. @ 04:53 #744effbb

ljudi ovo vam je muskin memorija samo za zemlje evrope.. prodaju je pod drugim imenom zbog oporezivanja.. kod mene radi 2*2gb na 1600 sa latencijama 7 10 10 24 32 1t.. ploca gig... 770t d3l

Dimitrije
15.03.2012. @ 17:04 #0455195e

@pumbaka ako bi mogao da mi objasnis ukratko kako si uspeo to da uradis jer imam istu plocu i istu memoriju i kada setujem te tajminge nece da mi se bootuje operativni sistem.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan