logo
branko

Exceleram 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 Rippler ER3006A

27.05.2011. @ 00:41   #Komentar #RAM memorija #Exceleram

narucio 16 februara, danas je 27 maj i svecano objavljujem da mi je jedan modul CRKAO, znaci TUGA... bjezite od ovoga brzinom Bolta :) +:lijepo pakovanje i samo toliko :P -:za 3 i po mjeseca crkao

2 komentara

Hadzija
31.08.2011. @ 13:17 #cc17a9b3

Koristio sam ih citavo leto, probao u 3 razlicita komputera bez problema - samo stavi XMP profil u BIOS! Overclock odlican na 1.65-1.7V do 2100MHz sa latencijama 9 ili 10. Nisu previsoki hladnjaci tako da stane ispod svakog mamutskog CPU coolera. +:Kompatibilnost, brzina, stabilnost, izgled -:max 2100MHz

Nikola
26.08.2013. @ 12:31 #8de1212d

Ja je koristim godinu i nesto na crosshair 4 kida kako god je namestis.. +:Sve...brzina Oc itd itd

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan