logo
nesa83

Exceleram 6GB (3x2GB) 1600MHz DDR3 Black Sark E30105B

20.05.2011. @ 22:10   #Komentar #RAM memorija #Exceleram

Jer moze ova memorija da se koristi na AMD plocama kao sto je MSI 870A-G54?

4 komentara

zoki
02.06.2011. @ 14:43 #ea502cd6

Jel mogu da rade ove memorije posebno,oce li da radi ako stavim samo jednu na moju plocu ???

Boki
06.06.2011. @ 19:20 #89ed8f2a

@ Zoki - dobro ti je pitanje - kao da si pitao dali mogu jedan ili dva ili tri sata 2 harda da rade na jednom racunaru! Naravno da ce da radi i samo jedan stap, mslm, nevidim nijedan razlog zasto ne bi radila?!?Ja sam na svojoj ploci upario ova tri Excelerama sa jednim Mushkinom (ista je to firma,iz iste fabrike poticu) i sve radi odlicno, naravno! @Nesa83 - ako ta ploca ima ddr3 slotove - onda moze! +:odlicna memorija!

Bobi
18.06.2011. @ 03:03 #0f1d74b4

Kako se pokazala ova memorija? Planiram za neki dan da je uzmem sa amd procesorom. +:Niska cena, 1600 mhz

Vesa
02.08.2011. @ 21:21 #ac3b3eb6

@Bobi - Bolje uzmi EXCELERAM 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 Rippler ERS303B - skuplja je nekih 7-8 evra a dobijas 2GB rama vise... AMD podrzava samo dual rezim kolko je meni poznato, tako da ti memorija za triple rezim nije potrebna...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan