kakva je ovo memorija dali je neko probao
meni je crkla prije 5 dana exceleram mamorija koja da radi na 1600mhz cl6,posle samo 3 i po mjeseca, pa sam odlucio da je zamjenim sa ovim modelom, tako kad mi stigne ovih dana javljam ti kakva je...
Radi kao svajcarski sat evo vec godinu dana bez ikakvih problema...