logo
zoran

Exceleram 6GB (3x2GB) 1600MHz DDR3 Red Culvert E30111A

27.05.2011. @ 21:56   #Komentar #RAM memorija #Exceleram

kakva je ovo memorija dali je neko probao

2 komentara

branko
01.06.2011. @ 00:05 #26bc5c4a

meni je crkla prije 5 dana exceleram mamorija koja da radi na 1600mhz cl6,posle samo 3 i po mjeseca, pa sam odlucio da je zamjenim sa ovim modelom, tako kad mi stigne ovih dana javljam ti kakva je...

Milos
06.11.2011. @ 10:28 #a822193f

Radi kao svajcarski sat evo vec godinu dana bez ikakvih problema...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan