logo
8GB

Exceleram 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 Black Sark E30122B

08.08.2011. @ 21:51   #Komentar #RAM memorija #Exceleram

Imali neko ovu memoriju i kako se pokazala... +:Pitanje

7 komentara

milos
18.08.2011. @ 00:47 #5c0366bd

I mene interesuje ova memorija.Imam intel i5-2500k i asus maticnu plocu P8P67 B3.Planiram neku memoriju koja je deklarisana da radi na 1,5v pa me interesuje kako se pokazala?I da li je vredi kupiti ili ipak ima nesto bolje u cenovnom rangu do 60 jura?

Tibho
23.08.2011. @ 08:42 #3a579781

Pre dve nedelje sam kupio ovu memoriju i mogu reci da je extra. Dva modula za manje od 5 k din.Za sada rade na 1600 MHz i to sa 1T !!! - na toj freq su rock stabilni. Probao sam i na 1750 sa lat.9-9-9-24 i 2T bilo je sve OK. Jednom recju jako sam zadovoljan! +:Cena i kvalitet -:za sada nista

neodlucni
26.08.2011. @ 03:23 #f5b66c8f

Moze li ova memorija na GIGABYTE GA-Z68X-UD3H-B3 i da li je po defoltu na 1600 1.5V ili se mora dizati napon? +:Pitanje

Milos
16.09.2011. @ 10:47 #f01f29ed

Imam 2x2 g 1600 Mhz Exceleram blue culvert CL9 E30101A,maticna MSI770-C45, da li ce raditi sve OK ako ubaci i ovu memoriju?? +:Pitanje??

krki
17.10.2011. @ 10:50 #7fe6c3e4

Koja je ocena u win 7 ako vam nije tesko da proverite?koliko je garancija?hvala unapred

Somi
22.10.2011. @ 00:25 #4c10f982

7,3 je ocena,garancija 60 meseci .poz +:za krkija

sone
05.02.2013. @ 21:15 #a24be934

imam i5, neku nadrkanu gigabyteovu plocu, i dve plocice ovog rama (2x4Gb), u pocetku sam bio prezadovoljan ali posle dve nedelje komp mi se sam restartuje i pri tome pisti i ne podize sistem, tek kada izvadim jednu plocicu rama sve radi kako treba, a obe plocice rama su ispravne, kao i svi slotovi na maticnoj, proveravao sam sto puta, wtf, sta da radim?? +:joj upomoc

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan