logo
kolev

Exceleram 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 Black Sark EBW301A

18.11.2011. @ 00:07   #Komentar #RAM memorija #Exceleram

ja kupio 16gb u atomu i radi cinimi se bolje od hyper x-a,na amd x4 radi na stvarnih 1600mhz kingston hteo samo na 1333mhz... +:vrh za te novce -:nema bate

9 komentara

Milutin
25.11.2011. @ 11:32 #ae829b42

Ovo je oznaka i slika od White Shark,koja prema proizvodjacu radi na 1.5v moze li ko da potvrdi?

da potvrdim
27.11.2011. @ 23:45 #d5ef9132

Uzeh pre par dana. Def v je 1.5V,i da za SB je memorija,ali lepo radi i na amd plocama. cl7 za 1400 mhz. cl8 za 1600mhz. +:Hladna,1.5V,1600+mhz OC,1333 cl7 -:nema za sada

IVAN
14.05.2012. @ 08:55 #0dbe9863

jer moze na asus 970 pro +:jer moze

M
14.05.2012. @ 19:27 #d1efc8b1

Jel zna neko da li je kompatibilna ova memorija sa Exceleram PC1600-Rippler.

IVAN
17.05.2012. @ 11:43 #8dd851bc

jer moze na asus 970 pro hitno mi je hvala

korisnik
21.05.2012. @ 01:14 #c37f39a2

Naravno da može,memara je odlična,probao sam je na par amd ploča i šljaka bez problema

ivan
21.05.2012. @ 22:02 #fc3054ea

@korisnik hvala druze ja je uzo ma sece koske +:ubija na mestu

boske
18.06.2012. @ 23:31 #2b4c7f63

imo do sad na sve 3 ploce kingston pa reko da promenim i kupijo ovu memaru hladna,klokuje se daleko bolje nego kingston sa fx 6100 jednostavno mnogo dobra memorija svaka preporuka

Srdja
28.09.2012. @ 20:59 #cc035e1f

Stavio u racunar , latencije same podesene kako treba ona na 1333 otisao u bios stavio 1600mhz i radi bez problema na m5a97 r2 ploci (amd). +:jeftina i radi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan