logo
pirun

Exceleram 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 Rippler ERS303A

28.03.2012. @ 14:56   #Komentar #RAM memorija #Exceleram

Ima li neko iskustva sa ovom memorijom ?

4 komentara

Ram
17.04.2012. @ 10:15 #30ed3662

Imam ja, odlican ram samo ne moze da se nabavi vise!!! +:Odlicna

Milan
05.05.2012. @ 00:45 #3fdcc419

Imam ja iskustva bacen u kantu upravo,nikad overklokovan,posle 5 meseci crkao stap...

nije bitno a121
07.06.2012. @ 18:18 #8bf99d1a

kakva je ovo ram memorija?Svi na youtubey je hvale a ja bi yzeo 16gb pa me interesuju iskustva!D@

Taliban
11.07.2012. @ 18:16 #64bcbe3e

da pitam samo dali saljete graficku postom i kako ide oko postarine jel je besplatna ili ja placam...ja sam iz leskovca

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan