Pre određenog vremena Facebook je obelodanio svoje planove prema kojima će omogućiti registrovanje URL/korisničkih imena. Cilj ove opcije je mogućnost kreiranja sistema pominjanja/repliciranja sličnog onome kakav primenjuje Twitter u okviru @ replika. Facebook je u pomenuti sistem pokrenuo prošle nedelje pri čemu je koristio prava mena korisnika. Međutim, od pre nekoliko dana Facebook je omogućio korisnicima i da se loguju koristeći korisnička imena. Ovo na prvi pogled i nije neka naročita promena obzirom da većina sajtova za logovanje koristi korisnička imena, ali ipak korisnicima može da uštedi dosta vremena.