logo
Mr_Ev1l

Gainward BA7600GS-256-TV-DVI 256MB DDR2

24.01.2007. @ 14:21   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Imam ovu karticu i jedina mana jeste overklokovanje.GPU ne smete dizati iznad 475MHz inace kartica pocinje da brljavi.Memorija moze komotno da se digne i gotovo do 1000MHz ali nema potrebe:).Sve u svemu,graficka je fantasticna i nosi se lepo sa zahtevnim igicama.

2 komentara

Slayer
11.03.2007. @ 15:04 #73698eea

Ovu graficku sam kupio pre neki dan.Mogu da kazem da je odlicna.Igram igre na high rezoluciji i uopste ne secka.Prezadovoljan!!!(za moje potrebe)

PCtim co yu
16.03.2007. @ 11:11 #41342c45

Primerak koji sam kupio jos pre 4 meseca sasvim se lepo klokuje sa fabrickih 400/450 na 500/600 (600 je za memoriju, tj. 600x2=1200MHz) i sasvim stabilno radi na MSI nForce550 chipsetu i AMD 3000+ u svim igrama ... primetan je skjok i u 3D Marku 05. Klokovanje je iz Express tools-a sto se dobija uz disk sa driver-ima. Sad je izasla vezija Goes to Hell koja ima veci kuler i DDR3 memoriju a cenovno je samo 5 e skuplja te je to trenutno best bay. +:odnos cena/performace/ overckock

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan