logo
Braca

Gainward BP7900GS-256-GS-TV-DD 256MB DDR3

18.01.2007. @ 23:35   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Imam je mesec dana i prezadovoljan sam!OC 600/1620Mhz i max se greje do 55°C pri punom opterecenju!Sve najnovije igre tera u fulu!Sa njom moja masina u 3DMarku03 postize 18870 poena!!!Ovako klokovana je brza od 7900GT koja je dosta skuplja!Napomena:ako se odlucite za kupovinu,obavezno obezbedite firmirano napajanje snage vece od 400W!Moje je Cooler Master RP-550-PCAP 550W.Pre toga sam imao Chieftec od 400W i nije mogao da tera kako treba.

7 komentara

Braca
18.02.2007. @ 02:09 #b363cf9c

Ponovo sam radio OC i sad mi radi na 660/1680MHz uz max temperaturu od 60°C!Kupiš i ne misliš,šta drugo da kažem?! +:Extra overclocker -:Dual slot

Dare
26.02.2007. @ 12:56 #c739d46f

Sta reci,ovo je izuzetno dobra grafika!!! Best buy!!! Chip je extra za overclock,uopste se ne greje,daje izuzetne performanse,daleko najbplja grafika u seriji 7900,cena i nije tako visoka jedino sto je mana zahteva stvarno dobro i kvalitetno napajanje(provereno)!!! +:cena+overclock+temperatura -:dual slot+napajanje

Gainward-ovac
28.05.2007. @ 18:27 #d17f138f

Vec 4 meseca joj dusu vadim i ljudi ne mogu joj nista,neunistiva je a greje se kao led dioda,prezadovoljan sam!!! Kao sto su drugari vec prethodno rekli extra je za overclock i stvarno nije skupa,za te pare daleko daleko najbolja graficka,znam dosta ljudi koji je imaju i niko se jos na nista nije pozalio! Ako ste pri ovim novcima kupujte je o'ma! Aj uzdravlju... +:stvarno best buy -:napajanje

markop
05.06.2007. @ 00:48 #27c02130

fantasticna karta,bez problema radi na 620/1600mhz,za svaki dan,po ceo dan....:------)Obavezno uz nju kvalitetan psu min 500w. ako imate mogucnosti ($) TOPLA PREPORUKA ZA SLi.pozz +:celokupan proizvod -:Dual slot

Nemanja
29.05.2008. @ 00:46 #89353ed6

Tek sam je kupio, treba da mi stigne za dan dva, imam napajnje od 300W, verovatno nece biti dovoljno za nju, pa gledam da uzmem neko dodatno. U svakom slucaju javicu va utiske.

Nemanja
22.06.2008. @ 11:24 #e7cd18e5

S'obzirom da sam je platio 4500 din pre par nedelja performanse za te pare su odlicne. BF 2 i jos par igara sto igram tera na max, al NFS ProStreet ipak ne moze na max, mozda zato sto imam Celeron D 3,33 MHz. Al sve u svemu prezadovoljan sam :) Verovatno cete je sada tesko naci. +:cena, hladjenje, clock-abilnost -:treba jace napajanje i dual slot

Boba
25.09.2008. @ 18:14 #b5e15ab0

ja prodajem jednu,ful pakovanje,cena 50evra moj telkefon 064/417-0655 +:Odlicna -:nema minus

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan