Imam je mesec dana i prezadovoljan sam!OC 600/1620Mhz i max se greje do 55°C pri punom opterecenju!Sve najnovije igre tera u fulu!Sa njom moja masina u 3DMarku03 postize 18870 poena!!!Ovako klokovana je brza od 7900GT koja je dosta skuplja!Napomena:ako se odlucite za kupovinu,obavezno obezbedite firmirano napajanje snage vece od 400W!Moje je Cooler Master RP-550-PCAP 550W.Pre toga sam imao Chieftec od 400W i nije mogao da tera kako treba.
Ponovo sam radio OC i sad mi radi na 660/1680MHz uz max temperaturu od 60°C!Kupiš i ne misliš,šta drugo da kažem?! +:Extra overclocker -:Dual slot
Sta reci,ovo je izuzetno dobra grafika!!! Best buy!!! Chip je extra za overclock,uopste se ne greje,daje izuzetne performanse,daleko najbplja grafika u seriji 7900,cena i nije tako visoka jedino sto je mana zahteva stvarno dobro i kvalitetno napajanje(provereno)!!! +:cena+overclock+temperatura -:dual slot+napajanje
Vec 4 meseca joj dusu vadim i ljudi ne mogu joj nista,neunistiva je a greje se kao led dioda,prezadovoljan sam!!! Kao sto su drugari vec prethodno rekli extra je za overclock i stvarno nije skupa,za te pare daleko daleko najbolja graficka,znam dosta ljudi koji je imaju i niko se jos na nista nije pozalio! Ako ste pri ovim novcima kupujte je o'ma! Aj uzdravlju... +:stvarno best buy -:napajanje
fantasticna karta,bez problema radi na 620/1600mhz,za svaki dan,po ceo dan....:------)Obavezno uz nju kvalitetan psu min 500w. ako imate mogucnosti ($) TOPLA PREPORUKA ZA SLi.pozz +:celokupan proizvod -:Dual slot
Tek sam je kupio, treba da mi stigne za dan dva, imam napajnje od 300W, verovatno nece biti dovoljno za nju, pa gledam da uzmem neko dodatno. U svakom slucaju javicu va utiske.
S'obzirom da sam je platio 4500 din pre par nedelja performanse za te pare su odlicne. BF 2 i jos par igara sto igram tera na max, al NFS ProStreet ipak ne moze na max, mozda zato sto imam Celeron D 3,33 MHz. Al sve u svemu prezadovoljan sam :) Verovatno cete je sada tesko naci. +:cena, hladjenje, clock-abilnost -:treba jace napajanje i dual slot
ja prodajem jednu,ful pakovanje,cena 50evra moj telkefon 064/417-0655 +:Odlicna -:nema minus