logo
Marko

Gainward BP8500GT-256-TV-DVI 256MB DDR3

16.11.2007. @ 01:03   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Otkako sam je kupio mislio sam da sam resio problem , kad ono obratno , komp mi je poblesavio cak i posle drugog obaranja sistema isto , blokira kad god ga upalim i dok ne resetujem nece da digne win, taj sto misli da je kupi je LUUUUUD ovo je sranje moram da priznam da cak i asus en7300 sa kulerom bolje radi nego ovaj silent , to je moja preporuka +:Nema nijednu pozitivnu karakteristiku -:Dva slota zauzima , Ne pase lepo u kucistu , greje se kao luda , i sa asusovim plocama je nikako ne koristiti

5 komentara

Marko
12.04.2008. @ 00:28 #0f4ed4ea

Imam isti model, samo sa ventilatorom. Identicna prica kao u prethodnom komentaru. Kartica ne dolazi sa driverima sa kojima moze da radi.Cak ni trenutno aktuelni driveri za nju nisu resili sve inicijalne probleme. Reseno je neobjasnjivo nasumicno zamrzavanje windowsa koje trazi restart, ali ne i zamrzavanje u raznim aplikacijama i igrama, izbacivanje iz istih uz automatsko restartovanje i sl. Kartica je vec bila na servisu jer je ventilator bio na izdisaju posle tri meseca. Ovaj model ima i moj prijatelj koji ima slicne probleme. Jednostavno nedovrsen i neistestiran proizvod. Gainward se obrukao za duzi vremenski period, a ja se nadam da ce kartica da rikne nacisto u garantnom roku kako bi pokusao da iskukam kod prodavca zamenu za neku drugu. +:garancija 2 godine -:potpuni promasaj

skijeti
17.08.2009. @ 15:50 #a82e078e

Koristim slicnu ovakvu karticu vec vise od dve (2) godine i to bez ikakvih problema! (512 MB DDR3, Silent) U radu nije bilo uocljivih (golim okom) nedostataka i nisam nikada imao problema kao sto ovde pojedinci navode! Kada sam je kupio kostala je isto kao i gigabyte 8600GT (nekih 80ak eura) samo sto je imala veci radni takt od nje (procesor na 645MHz, memorija 1400MHz). Dakle, sa ovakvim taktovima, apsolutno nisam imao potrebe za klokovanjem graficke jer bez problema i dalje gura sve novitete (Prototype, Fuel, Fear 2, Crysis Warhead, Call of Duty World at war i sl...) Inace, Gainward je poznat po visim taktovima svojih kartica (i shodno tome, kracim trajanjem garancije)... Dosta toga zavisi i od ostatka konfiguracije, tako da ne treba ocekivati da ce ovakva kartica da gura na bilo kakvom sistemu!!! U svakom slucaju, barem po trenutno jako niskoj ceni, sigurno predstavlja veoma dobru kupovinu za igranje na 19-oincnim monitorima i na, u zavisnosti od raspolozive ram memorije, na normal ili high setingu- a cak i na ultrahigh setingu (Toca Race driver Grid). Toliko od mene i pozz. Sva pitanja i eventualne neverice slobodno posaljite na skijeti@gmail.com! :))) +:stabilnost u radu, mala potrosnja, kvalitet -:nemam zamerki

Igraonicar
10.01.2010. @ 12:33 #09e861b0

Koristim je u igraonici skoro 2 godine. Radi na Asusovoj ploci. Toliko dobro radi, da sam totalno zaboravio na nju. Jedino kad je pipnem(sto je retko), malo je toplija. Radi kao magarac. Mislio sam da joj dodam ventilator, ali bas nema potrebe. Sve u svemu, prezadovoljan sam !!! +:besumna, kvalitetna, -:malo veca temperatura

senator
30.05.2010. @ 23:05 #2224c666

Meni ova graficka radi ekstra, i dan danas kotrlja vecinu novih naslova, ako ne na high onda na medium uz AMD X2 4000+ procesor, 2GB rama i MSI-evu plocu. Istina, malo vise se greje, ali izduvao sam komp na kompresoru i dodao jos jedan par kulera i problem je resen. U svakom slucaju, svaka preporuka za neku low budget konfiguraciju. +:Skoro sve -:Greje se malo vise nego sto bi trebalo

VLADA
15.05.2012. @ 18:53 #e248ff55

KUPIO SAM JE CIM JE IZASLA IMA 5 GOD NEMA IGRICE KOJU NEMOGU DA IGRAM +:GRAFICKA JE VRH

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan