12.08.2008. @ 02:08 #Komentar #Grafička karta #Gainward
...da ova graficka uopste ne bi radila nesto specijalno. takt je na 1000Mhz, 128 bitna, a nabili su smrdljivu memoriju. Bolje da kupis 256mb sa vecim taktom +:Ne znam -:Pretpostavljam...
1 komentar
milos
05.03.2012. @ 14:26 #96ecd8f2
ja imam ovu graficku kupio sam je 2006 i ok je... naravno tezim za boljim :D