Karticu sam skoro pazario i mogu reći da je znatno bolja od svoje prethodnice -7600 gt.Performanse su joj solidne, i gotovo da sve igrice isprati najmanje u medium modu. Osim toga oseća se napredak i kod gledanja TV i filmova! Za one sa srednjim budžetom topla preporuka! +:Solidan napredak u odnosu na svoju prethodnicu -7600gt -:male mogucnosti overclocka
Imam je oko 2god. i prezadovoljan sam!!!I ove novije igrice tera opusteno!!! +:Jako dobra kartica!!!
imao sam graficku 4 god. igrao sam sve najnovije igre steta sto sam je prodao bila je jedna od najboljiih serija ikada