logo
Nikola

Gainward GeForce 8800 GTS 512MB GDDR3 BP8800GTS-512-TV-DD

20.12.2007. @ 03:16   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Iskreno zzaa ove pare se uopste ne isplati. Imas gomila testova na netu. Brza je od GT-a za nekih 10% maximalno, a skuplja u ovom slucaju za 40%! Uzmi fabricki overklokovan 8800GT , imas asusovu za 240 evra. To je daleko bolji izbor od ove. Cena je zaista nerealna.

20 komentara

Alizee
21.12.2007. @ 09:47 #c92dce13

GT je ipak bolji izbor. Mislim da je ovo samo proba za neki novi 8900 +:Punih 128 streaming procesora i klok u odnosu na GT a cena u odnosu na GTS i Ultra -:preskupo

g
21.12.2007. @ 21:23 #8aa22428

Vec dva dana sam ponosan vlasnik ove kartice i moram reci da se ne slazem sa prethodna dva komentara. Kao prvo, kartica je MINIMUM 10%, a maximum 38-39% posto brza od GT-a. A kao drugo, tu je prica sa single i dualslot coolerom. GT ima single slot cooler sto znaci da zapravo ta toplota (90-100C pri full opterecenju) ne izlazi odmah napolje nego se prvo malo vrti po kucistu pa je tek onda neki ventilator (ako postoji) isisa i kucista. GTS poseduje dual slot varijantu sto znaci da toplota momentalno napusta kuciste, dok je maximalna temperatura pri full load-u 65C ( Burn-in Test). Kartica je broooka, samo preporuke... +:128 stream proc., dual-slot cooler, itd-itd. -:kad nadjem, javicu

Tolimir
07.01.2008. @ 21:31 #1b58245d

Kartica je njesra zivo! +:brzina -:cena, performanse, izgled

Zoran
03.03.2008. @ 03:25 #fcb37fa3

Obratiti paznju nece da radi sa svakim napajanjem proveriti na forumima da li vasa konfiguracija moze da radi.Cesto zbog neobjasnjivih razloga zakljuca graficki procesor zbog nedostatka napajanja. Nvidia radi na otklanjanju problema ali nisam siguran dali ce biti tako lako otklonjen.Kome se posreci sta reci grafika je jaca od 8800gtx 768.Sa srecom!!!!!!!! +:Opasan izgled -:Potrebno min napajanje od 800w ako hocete da klokujete karticu i procesor

ziks
28.12.2009. @ 12:50 #1f868135

Alo bre! Kakvo napajanje od 800W? Sta pricas sefe? Nemoj da se ljutis ali sa Chieftec-om GPS 550W AB-A i clockovanim Athlon II X2 240 (@3.6GHz i mem 1050MHz) radi besprekorno na 750/2200. -:Za Zorana

Nik
24.05.2010. @ 18:24 #c3e5a69d

Za ove pare i nije losa kupovina, svakako mnogo bolji izbor od gts240 -:gts250 je bolja kupovina jer se manje greje

srbaso
20.07.2010. @ 20:54 #1d9d08c1

radi na napajanju cm 460w sve nove igrice se mogu igrati... +:extra performanse

gts
01.08.2010. @ 17:22 #6a360a74

radi na cm 460w i tera sve nove igre a jeftina... preporucio bi je svima... +:cena, extra graficka

zile
07.10.2010. @ 17:34 #88ee3bc2

Jel radi na LC420W ? +:Pitanje

Marko
08.10.2010. @ 13:00 #24b46b97

Sumnjam da bi ti duže vreme radila na tom napajanju, kao privremeno rešenje možda.

skin
12.10.2010. @ 10:28 #af70f7f5

Resio sam da kupim ovu graficku samo me zanima da li moze moj komp da je izgura u fulu. Amd Athlon 3500+ 2,2ghz 2x1gb ram 800mhz HD 240gb sata 500W napajanje m2n-mx maticnaa! molim strucnjaka za odgovor :D :) :D +:kupio bih je -:ne znam kako ce raditi

zile
12.10.2010. @ 12:33 #7b4617d9

Ja sam je narucio iz emmi-a i cekam vec 5i dan da stigne ono nikako...iznerviran sam samo...Trebalo bi da radi fino ... grafa je iz 08' tako da i tvoje komponente su tu negde priblizno~

BANE
14.10.2010. @ 15:02 #7a179666

Kolega, bez problema ce ti raditi. Imas plocu sa nForce 430 Chipsetom a sama konfiguracija ti je slabija tako da imas na raspolaganju celih 200W minimum koji su sasvim zadovoljavajuci za ovu graficku, a i pretpostavljam da nisi nista Overklokovao tako da je slobodno kupi i prikljucuj i cepaj sve sto pomislis, sem GTA-IV na full detaljima! :D Pozz! +:Kupuj Bog te maz'o :)

skin
14.10.2010. @ 21:26 #ce353ff6

kupujem definitivno :D +:HVALA BANE :D

zile
15.10.2010. @ 15:50 #fb2cbdd3

E ovako...Ja sam narucio ovo graficku karticu Preko Emmi-a i Cekao sam postenih 6 dana!! Emmi je narucio ovu graficku iz firme pin kompjuters jer oni nabavljaju gainward reparirane karte...E a sledece sranje je sto Graficka vam dolazi u kesi bez kutije drajvera i bez dodatnog napajanja 6pin vga...Greje se mnogo Vruca je gta ocajno radi...Ne uzimajte gainward kartice odvojite novac il sakupiti bar za nesto drugo , ASUS , MSI , Gigabyte...sta god drugo al gainward nemoj te mislim reparirane nemoj te ... al skoro je svaka reparirana...tolko od mene ja sam za Gigabity gts450 ... pozz... +:Za sad radi ... nista posebno ... -:Izgleda izgrebano kao da je polovna...al ima jos par stvari koje cu vam sad reci!

Mirko
18.10.2010. @ 14:26 #9723a0a6

Čim je garancija godinu dana, kartica je reparirana, po tome se raspoznaju, i sve su Gainward.

skin
20.10.2010. @ 17:22 #4ba3b2e0

Za sto sa ovom karticom ne moze gta 4 u full-u ??? +:Molim za odgovor :D -:Molim za odgovor :D

Milos
03.11.2010. @ 22:09 #dcc5eb3e

Sto se igrica tice,ovako:Crysis na 17" radi na high(imam amd x2 5200+ i 2GB rama) sa 28-70 frejmova,ali uglavnom oko 33-41fps kad je normalna akcija.Mafia 2 radi na max sa AA,GTA4 nisam probao ali verujem da ce i on lepo raditi...Darksiders radi vrlo tecno.Nemam pojma kakva je na vecim rezolucijama posto mi je mali monitor ali ja sam zadovoljan...Druze,gta4 ne moze u full-u na kartici koja nema bar 1GB memorije...To svi znamo... +:veoma brza -:ponestalo mi piva :)

ALEXZ
09.08.2014. @ 16:18 #feb9c953

Imam maticnu ASUS A8M2N-LA Procesor: AMD Athlon 64 processor 3800+ 2.40GHz RAM: 3.00 GB 32bit. +:Pls odgovor. -:Odgovor.

ALEXZ
09.08.2014. @ 16:19 #1911897c

Imam maticnu ASUS A8M2N-LA Procesor: AMD Athlon 64 processor 3800+ 2.40GHz RAM: 3.00 GB 32bit. Da li moze ova graficka na moj komp?? fast odg. +:Pls odgovor. -:Odgovor.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan