Imam ovu graficku i savrseno lepo radi. Imam pored nje i 17" CRT monitor, tako da sve igram na max detalja (mozda bez AA i AF) u 1024x768. Pored ovoga imam Kumu 7750 i 3 GB RAM-a. Jeftina konfiguracija sa kojom se sve igre igraju pristojno, a tiho je da tise ne moze biti. Mozda je bolja solucija od ove karte neka ATI-jeva, ali sta ces, meni je zapala ova. Sad da se pitam uzeo bih neku bar 3850. Cena je slicna. U svakom slucaju, ovo je kartica za one koji zele tih racunar, a ne moraju da igraju najnovije igre u zverskoj rezoluciji sa max detaljima... Za klince i prosecne korisnike sasvim lep komad hardvera. E, da... Sad tek vidim. Moja je GDDR3, a ovde je verovatno neka greska u opisu... +:Tiha (zamisli, kad je bez kulera) :)
3850 trazi dosta jako napajanje! i min x2/dc da bi se iskoristio..
takodje me zanima da li ti bug-uje u win nesto u vezi nje? (procitao sam nesto za isti ovakav model ali 8500gt da zeza)
Nista ne baguje, radi kao sat! Cak i linux je prepoznaje (Ubuntu 9.04)...