logo
Marko

Gainward GeForce 9500 GT 512MB GDDR2 BP9500GT-512-HDMI-DVI

25.03.2010. @ 22:59   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Kartica je super, brzo se instalira i za ove pare je odlicna. Ima relativno malu potrosnju. Nije za jako zahtevan gejming, ali za sve ostalo je super. Pasivan hladnjak je i dobra i losa strana: dobro je sto je potpuno tih rad, a lose je sto se ne sme mnogo klokovati. Da se ne bi pregrevala, potrebno je da postoji dobro strujanje vazduha kroz kuciste, tj. dodatni ventilator za hladjenje na samom kucistu. Izostanak ovog detalja je glavni razlog kvarova vecine kartica sa pasivnim hladnjakom, koje su inace dobre.

8 komentara

Milos
30.03.2010. @ 11:40 #c5c4e742

Juce qpio...Crysis radi lepo na medium i 1024x768(imam 17'' monitor)...Sve u svemu,daleko bolja od prethodne koju sam imao...

Mirsad Boss
15.06.2010. @ 17:54 #fff40ef5

imam ovu graficku 1 god. moze da pokrene jake igrice alii temperatura raste do 75 stepeni.imam pitanje za sve: da li moze da se ugradi aktivni kuler??? cekam odgovor +:dobra graficka

ZA MIRSADA
16.06.2010. @ 00:13 #36178ee5

Moze..

james bond
21.07.2013. @ 14:23 #07d26cb5

Puno se greje bez dodatnog ventilatora, solidna graficka.

indijanac
15.10.2013. @ 17:45 #7ee17118

grafa je stvarno solidna, odnoes cena/kvalitet sve pohvale sem sto se greje malo vise +:odnos cene/kvaliteta

Djems bond
15.01.2014. @ 11:52 #1091d9fd

Ekstra grafa, gurala mi dosta igrica, bas je ok grafa za male pare... malo se vise grejala na zahtevnijim igrama, al sam to resio sa coolerom jednim. Preporuka!

gbb
08.02.2014. @ 10:16 #7c3552f4

tera i sky rim

gbb
08.02.2014. @ 10:28 #f00ca7b2

da se ispravim tera i elder scrolls 5 skyrim i to na high. A i FIFA 2014 i football manager 2014.ma BOG kartica

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan